תיקון ומכירת דודי שמש / חשמל | תחזוקה שוטפת למערכות סולאריות | מים חמים לאורך שנים | 077-9967125
Google+ Facebook

תיקון קולטי שמש

תרחיש האימים עבור רבים הוא להגיע בסוף יום העבודה אל הדירה, להיכנס אל המקלחת ולגלות כי אין מים חמים. אז מצד אחד אכן מדובר על תרחיש לא נעים, אך מצד שני יש אותנו: חברת "אנרגיה פלוס"! אנחנו נגיע אליכם לבצע תיקון קולטי שמש. המתקינים שלנו מנוסים ומוסמכים ועלות התיקונים וההחלפה דרכנו הינה עלות נוחה והוגנת. כל מה שאתם צריכים לדעת על התקלות והתיקונים, כאן לפניכם:

 

התקלות הנפוצות ביותר המצריכות תיקון בקולטי השמש שלכם

אולי אתם לא יודעים, אך האויב הגדול ביותר של קולטי השמש שלכם היא האבנית. אולי עם האבנית בקומקום החשמלי קל לכם להתמודד, אך כשזה מגיע אל הדוד שלכם הרי שנדרשת עבודה מקצועית וייסודית של אנשי המקצוע מטעם "אנרגיה פלוס". אז מה האבנית עושה? האבנית תוקפת את צינורות הקולט, היא מתיישבת עליהם וכך וגורמת לסתימתם וגם לסתימת החיבורים המקשרים אותם אל הדוד. מדוע זו בעיה? כי זו הסיבה שאינכם נהנים ממים חמים. את הבעיה הזו קל מאד לזהות בעונת החורף כאשר אתם מדליקים את הדוד והמים החמים אינם מגיעים, בעוד בעונת הקיץ קשה מאד לעלות על בעיה שכזו מאחר והמים חמים בכל מקרה.

ישנה תקלה נוספת ושכיחה גם היא: נזילה מצינורות הקולט. הנזילה הזו מגיעה בעקבות פגיעות חיצוניות או משחיקה של המערכת. כמו כן, לא אחת הנזילות מתרחשות בעקבות התקנה שאינה איכותית מראש.

 

החורף הגיע? איתו גם הצרות

מה לא נאמר על החורף? זו העונה הרומנטית ביותר, האוכל בה הוא האיכותי והטעים ביותר וזו גם העונה שבה כייף יותר מבכל עונה אחרת להתכרבל במיטה. אז אולי עונת החורף מטיבה בלא מעט פרמטרים, אך בכל הקשור לקולטי השמש? כדאי להיזהר. רוחות חזקות, קור עז וגשמים יכולים להביא לכך שהקולטים ישברו או יתפוצצו. בעוד ישנם מקרים בהם ניתן לתקן את הקולטים למרות הפגיעה בהם, הרי שבלא מעט מקרים יש צורך בהחלפת הקולטים. בכל מקרה, אנחנו נאתר את הבעיה ונעניק לכם מחיר נוח המשודך לשירות איכותי ומקצועי.

אם הצינורות של הקולטים שלכם עשויים מנחושת, מים קפואים יכולים לגרום לנחושת להישבר בעקבות התכופפות החומר. כך למעשה ישנם מקרים בהם מתפוצצת הצנרת של הקולטים. מנגד, אם הקולט שלכם הוא מברזל, ישנם סיכויים גבוהים מאד שהוא יצליח לשרוד את החורף הקר והסוער.

 

איך נדע מתי לתקן את הקולטים ומתי להחליף אותם?

זו כנראה השאלה שמעסיקה את אלו הדורשים בתיקון יותר מכל שאלה אחרת. התשובה לשאלה זו הינה דינאמית ומשתנה בהתאם לנזק שנגרם. האידיאל עבורנו הוא תמיד לשרת אתכם עם תיקון קולטי שמש, על מנת שנוכל להשיב אליכם בחזרה את איכות החיים בדמות הדוד התקין. לפני כל תיקון או החלפה שנבצע, נדאג לאתר את הבעיה, לאפיין אותה ולנסות להבין מה המענה הראוי ביותר שניתן להעניק. מה שבסוף יכריע הוא כמובן מידת הנזק שנגרמה לקולטים. במרבית המקרים, אם הבעיה היא מעט אבנית שנצברה על קולטן חדש, לא תהיה כל בעיה לתקן אותו. במקרים בהם הקולטנים שלכם ישנים ושירתו אתכם לא מעט שנים, יהיה שווה להחליף לקולטן חדש ולא לבזבז כסף על תיקון.
 

יש לכם שאלות נוספות?
מלאו את פרטיכם ואנו כבר מחייגים!מאמרים אנרגיה פלוס
כל מה שאתם צריכים לדעת על תיקון גוף החימום בדוד

כל מה שאתם צריכים לדעת על תיקון גוף החימום בדוד

ישנם אלו שעבורם תקלה בדוד משמעותה החלפה מיידית שלו. לשמחתכם, החלפת דוד מתבצעת רק במקרים בהם הדוד ישן וגילו חצה את ה-10 שנים, או במקרים של נזילות מש...
תיקון דוד שמש באופן עצמאי

תיקון דוד שמש באופן עצמאי

רגע לפני שאתם נכנסים אל נעליו של טכנאי הדוודים על מנת לתקן את הבעיה בעצמכם ולהשיב את המים החמים בחזרה, דעו כי תיקון דוד שמש יכול להתבצע אך ורק על י...
הדברים החשובים במעמד התקנת דוד החשמל

הדברים החשובים במעמד התקנת דוד החשמל

כנראה שאחד הדברים החשובים ביותר בכל הקשור לזמינות של מים חמים הוא נפח הדוד שלכם. לשמחתכם, אינכם צריכים להתחיל לחשב כמויות, מספר נפשות ונפחים זמינים...
מחפשים מחירים טובים וזולים? מלאו את פרטיכם ע"מ שנוכל לחזור אליכם בהקדם: