תיקון ומכירת דודי שמש | דודי חשמל ומערכות סולאריות  050-7690843 ‎
Facebook

תיקון קולטי שמש

תרחיש האימים עבור רבים הוא להגיע בסוף יום העבודה אל הדירה, להיכנס אל המקלחת ולגלות כי אין מים חמים. אז מצד אחד אכן מדובר על תרחיש לא נעים, אך מצד שני יש אותנו: חברת "אנרגיה פלוס"! אנחנו נגיע אליכם לבצע תיקון קולטי שמש. המתקינים שלנו מנוסים ומוסמכים ועלות התיקונים וההחלפה דרכנו הינה עלות נוחה והוגנת. כל מה שאתם צריכים לדעת על התקלות והתיקונים, כאן לפניכם:

 

התקלות הנפוצות ביותר המצריכות תיקון בקולטי השמש שלכם

אולי אתם לא יודעים, אך האויב הגדול ביותר של קולטי השמש שלכם היא האבנית. אולי עם האבנית בקומקום החשמלי קל לכם להתמודד, אך כשזה מגיע אל הדוד שלכם הרי שנדרשת עבודה מקצועית וייסודית של אנשי המקצוע מטעם "אנרגיה פלוס". אז מה האבנית עושה? האבנית תוקפת את צינורות הקולט, היא מתיישבת עליהם וכך וגורמת לסתימתם וגם לסתימת החיבורים המקשרים אותם אל הדוד. מדוע זו בעיה? כי זו הסיבה שאינכם נהנים ממים חמים. את הבעיה הזו קל מאד לזהות בעונת החורף כאשר אתם מדליקים את הדוד והמים החמים אינם מגיעים, בעוד בעונת הקיץ קשה מאד לעלות על בעיה שכזו מאחר והמים חמים בכל מקרה.

ישנה תקלה נוספת ושכיחה גם היא: נזילה מצינורות הקולט. הנזילה הזו מגיעה בעקבות פגיעות חיצוניות או משחיקה של המערכת. כמו כן, לא אחת הנזילות מתרחשות בעקבות התקנה שאינה איכותית מראש.

 

החורף הגיע? איתו גם הצרות

מה לא נאמר על החורף? זו העונה הרומנטית ביותר, האוכל בה הוא האיכותי והטעים ביותר וזו גם העונה שבה כייף יותר מבכל עונה אחרת להתכרבל במיטה. אז אולי עונת החורף מטיבה בלא מעט פרמטרים, אך בכל הקשור לקולטי השמש? כדאי להיזהר. רוחות חזקות, קור עז וגשמים יכולים להביא לכך שהקולטים ישברו או יתפוצצו. בעוד ישנם מקרים בהם ניתן לתקן את הקולטים למרות הפגיעה בהם, הרי שבלא מעט מקרים יש צורך בהחלפת הקולטים. בכל מקרה, אנחנו נאתר את הבעיה ונעניק לכם מחיר נוח המשודך לשירות איכותי ומקצועי.

אם הצינורות של הקולטים שלכם עשויים מנחושת, מים קפואים יכולים לגרום לנחושת להישבר בעקבות התכופפות החומר. כך למעשה ישנם מקרים בהם מתפוצצת הצנרת של הקולטים. מנגד, אם הקולט שלכם הוא מברזל, ישנם סיכויים גבוהים מאד שהוא יצליח לשרוד את החורף הקר והסוער.

 

איך נדע מתי לתקן את הקולטים ומתי להחליף אותם?

זו כנראה השאלה שמעסיקה את אלו הדורשים בתיקון יותר מכל שאלה אחרת. התשובה לשאלה זו הינה דינאמית ומשתנה בהתאם לנזק שנגרם. האידיאל עבורנו הוא תמיד לשרת אתכם עם תיקון קולטי שמש, על מנת שנוכל להשיב אליכם בחזרה את איכות החיים בדמות הדוד התקין. לפני כל תיקון או החלפה שנבצע, נדאג לאתר את הבעיה, לאפיין אותה ולנסות להבין מה המענה הראוי ביותר שניתן להעניק. מה שבסוף יכריע הוא כמובן מידת הנזק שנגרמה לקולטים. במרבית המקרים, אם הבעיה היא מעט אבנית שנצברה על קולטן חדש, לא תהיה כל בעיה לתקן אותו. במקרים בהם הקולטנים שלכם ישנים ושירתו אתכם לא מעט שנים, יהיה שווה להחליף לקולטן חדש ולא לבזבז כסף על תיקון.
 

יש לכם שאלות נוספות?
מלאו את פרטיכם ואנו כבר מחייגים!
מאמרים אנרגיה פלוס
עושים לכם סדר אילו השירותים שתקבלו מחברת דודי שמש מקצועית

עושים לכם סדר אילו השירותים שתקבלו מחברת דודי שמש מקצועית

מדליקים את הדוד במשך שעות ועדיין אין מספיק מים חמים? לא מצליחים לדאוג למים חמים לכל בני המשפחה במיוחד בימים הקרים? מרגישים שהוצאות החשמל שלכם מופרז...
חולמים על מים חמים? הגיע הזמן להחליף את דוד השמש שלכם

חולמים על מים חמים? הגיע הזמן להחליף את דוד השמש שלכם

אתם מגיעים הביתה אחרי יום עבודה ארוך שגם היה ממש במקרה יום שמשי וחם. אתם שמחים שלא צריך להדליק את הדוד ולחכות שיגיעו המים החמים ונכנסים למקלחת. ברג...
פתרונות איכותיים לחימום מים

פתרונות איכותיים לחימום מים

ישנם מגוון דרכים איכותיות לחימום מים כאשר הנפוצות ביותר הן שימוש בדוד חשמל או דוד שמש. לפניכם, מגוון פתרונות איכותיים ומומלצים לחימום מים בבית או ב...
מחפשים מחירים טובים וזולים? מלאו את פרטיכם ע"מ שנוכל לחזור אליכם בהקדם: