תיקון ומכירת דודי שמש | דודי חשמל ומערכות סולאריות  050-7690843 ‎
Facebook

דוד שמש

אז אולי היו ימים בהם מים חמים הזמינים בברז במטבח או בחדר האמבט היו מותרות. מה קורה כיום? איש לא יכול לדמיין את חייו ללא מים חמים הזמינים בכל ימות השנה – בחורף ובקיץ. כיום ניתן ליהנות מהתקנה של דוד שמש המעניק לכם הרבה מעבר למים חמים.

גם אתם כמהים למקלחת חמימה ומנחמת בסוף יום העבודה? התקנה איכותית המתבצעת דרך "אנרגיה פלוס" תעניק לכם את האפשרות ליהנות ממים זמינים ומתועלות רבות אחרות. הצוות המקצועי שלנו זמין לכם שישה ימים בשבוע, המחירים מבוססים על מחירון נוח המתאים לכל כיס וכל הדוודים שלנו בעלי תו תקן ישראלי. מה עוד נותר לעשות? להתקין לכם את דוד השמש!

דוד שמש - איך הוא בעצם עובד

אפשר לומר זאת ללא כל ספק כי דוד השמש נחשב כיום למערכת החימום המובילה, החסכונית והנפוצה ביותר בישראל. בעוד ישנן מערכות חימום המבוססות על גז או חשמל, דוד השמש נשען על מקור טבעי – מה שהופך את השימוש שלכם גם לחסכוני מאד וגם לירוק.

אחד המשאבים הגדולים ביותר של ישראל היא השמש, כך שחבל מאד שלא לנצל אותה לטובתכם ולטובת הכדור. כל דוד שמש מורכב ממיכל פנימי שעליו שכבת ציפוי שעל פי התקנים הנדרשים צריכה להיות מאמייל. בין המיכל ובין שכבת הציפוי ישנו חומר בידוד תרמי, שהתפקיד שלו הוא לא אחר מלשמור על המים חמים.

עוד פרטים על דוד שמש תוכלו למצוא כאן

 

איזה נפח של דוד שמש אתם צריכים?

אחת השאלות הנפוצות ביותר המגיעות אלינו היא בדבר נפח הדוד. אז אכן, הדוודים מגיעים כיום בנפחים שונים, כך שניתן להתאים אותם בדיוק מלא אליכם. אם פעם הייתם צריכים להתאים את עצמכם אל הדוד, הרי שכיום הדוד מתאים את עצמו אליכם על פי אופי הצריכה שלכם ומספר הנפשות הגרים תחת קורת גג אחת.

החישוב הוא די פשוט: אדם או זוג יהנו מדוד שמש בנפח מסוים, בעוד משפחה בת 5 נפשות תיהנה מדוד גדול יותר עם נפח גדול יותר. חשוב לציין כי נפח הדוד משפיע על מחירו הסופי כאשר הדוד הגדול יותר יתומחר בעלות גבוהה יותר. זיכרו כי לא בכל יום מתקינים אצלכם דוד שמש, כך שעד שמתבצעת התקנה שכזו חשוב לבחור את הנפח המתאים לכם ביותר.

 

עם דוד שמש עלויות החשמל יורדות משמעותית

הטכנולוגיה המתקדמת הביאה לכך שכיום המון אנשים נהנים ממוצרי חשמל איכותיים ששינו את חייהם מן הקצה אל הקצה. אולי המוצר החשמלי לכשעצמו עושה רק טוב ומאפשר לכם ליהנות מאיכות חיים גבוהה ונוחה, אך השימוש במכשירים השונים גם גרם לכך שחשבון החשמל שלכם עלה משמעותית.

יחד עם זאת, השימוש בדוד השמש למעשה גורם לכך שחשבון החשמל שלכם בימי הקיץ יורד משמעותית. איך? אינכם צריכים להדליק את מפסק דוד השמש בעת שהשמש זורחת במרום, כך שעל מנת ליהנות ממים חמים אתם לא צריכים דבר מלבד לפתוח את הברז.

 

וכך אתם הופכים לירוקים יותר

מאחר וחימום המים באמצעות דוד שמש נשען על משאב קיים, הרי שאתם הופכים ירוקים יותר. צריכת החשמל יורדת משמעותית כך שלא מתבזבזת אנרגיה שלא לצורך. המודעות לשמירה על הכדור נמצאת בשיאה כיום, ואם יש באפשרותכם לתרום למאמץ הגלובלי, למה שלא תעשו זאת? התקנת דוד השמש!

יש לכם שאלות נוספות?
מלאו את פרטיכם ואנו כבר מחייגים!
מאמרים אנרגיה פלוס
התקנת דוד שמש איך זה מתבצע? ואיך שומרים על חום הבית בחורף?

התקנת דוד שמש איך זה מתבצע? ואיך שומרים על חום הבית בחורף?

בין אם אתם מתגוררים בבניין משותף ובין אם אתם מתגוררים בבית פרטי, ראשית חשוב שתדעו כיצד ההתקנה נעשית, מה המשמעות של זה מבחינה כספית ואיך שומרים על ט...
במקרה של תקלה בדוד, האם כדאי לקרוא לחברת האחזקה של המבנה?

במקרה של תקלה בדוד, האם כדאי לקרוא לחברת האחזקה של המבנה?

חימום מים עבור מקלחת באמצעות אנרגיית השמש, חוסך לנו המון כסף שהולך על חימום מים באמצעות חשמל. מה כדאי לעשות במקרה של תקלה בדוד השמש? האם כדאי לקרוא...
המים כל הזמן קרים? הגיע הזמן להתקין דוד שמש איכותי!

המים כל הזמן קרים? הגיע הזמן להתקין דוד שמש איכותי!

האמת, מוזר לראות איך במדינה חמה ושטופת שמש כמו שלנו כל כך הרבה אנשים ממשיכים לחמם מים בשיטות מיושנות ומכלות אנרגיה ולא בוחרים בהתקנת דוד שמש איכותי.
מחפשים מחירים טובים וזולים? מלאו את פרטיכם ע"מ שנוכל לחזור אליכם בהקדם: