תיקון ומכירת דודי שמש | דודי חשמל ומערכות סולאריות  050-769-0843 ‎
Facebook

דוד חשמל

דוד חשמל? מטרתו של דוד חשמל לייצר לכם מים חמים באמצעות אנרגיה חשמלית בשונה מדוד שמש שמתחמם באמצעות אנרגית השמש. דודי החשמל לרוב מותקנים בתוך הבית או בסמוך אליו (חדר מדרגות או חדר דודים). דוד חשמל בעצם מתחבר למערכת החשמל הבייתית שלכם והפעלתו מתבצעת באמצעות מפסק לדוד חשמל או טיימר לדוד חשמל שמפעילים את גוף החימום הנמצא בתוך הדוד וכך מגיע אליכם זרימת מים חמים, בלי שום קשר למזג האוויר או לחום השמש שבחוץ.

 

* אתם מחפשים דוד חשמל איכותי וחסכוני שייצר לכם מים חמים כל השנה? צרו עמנו קשר ונציג שלנו יחזור אליכם עם כל הפרטים

 

המציאות היא שכיום כל אדם בעולם המערבי, ולא רק, זקוק למים חמים לטובת הישרדותו. אם פעם היו מתקלחים בעונת החורף באמצעות מים שהיו מחוממים על הגז, כיום מגוון האפשרויות גמיש יותר, נוח יותר ומודרני יותר. אתם כמהים למים חמים בזמינות גבוהה בהתאם לדרישות המיידיות שלכם?

חברת "אנרגיה פלוס" שמחה להעניק לכם שירות של התקנה והחלפה של דוד חשמל. אז רגע לפני ההתקנה אצלכם בדירה, הנה כל מה שחשוב שתדעו על דוד החשמל הבא שלכם:

 

מה זה דוד חשמל

כולם יודעים מה התכלית של הדוד – לחמם את המים, אך לא באמת כולם יודעים מה המבנה שלו. אנחנו לוקחים על עצמנו את התאמת הדוד אליכם על פי הצרכים הנדרשים שלכם וכמובן שגם את ההתקנה, אך יחד עם זאת אף פעם לא מזיק לדעת דברים חיוניים על הדוד המשרת אתכם בכל יום מחדש. אם כן, הדוד החשמלי הוא מתקן די פשוט: המים מתחמים בו באמצעות גוף חימום, כאשר הצריכה הממוצעת עומדת על כמה אלפי ווט לשעה – מה שאומר שהצריכה די דומה לשימוש בקומקום החשמלי. לא אחת סבל דוד החשמל מתדמית של דוד בזבזני, יקר ולא חסכוני, אך חימום המים בו מסתמן כמאד יעיל, ולא רק בזכות העובדה שהוא מחמם מהר מאד את המים.

 

אז איך בעצם דוד חשמל עובד - בסרטון הבא

 

מה משפיע על יעילות דוד חשמל? ישנם כמה פרמטרים מובילים שחשוב להעניק להם תשומת לב, ועל כן יש אותנו: אנשי מקצוע כמו של "אנרגיה פלוס" יוכלו להתאים את הדוד המתאים לכם ביותר ולהמליץ על אלמנטים נוספים שיהפכו את הדוד ליעיל.

אילו פרמטרים נלקחים בחשבון: הנפח של הדוד, היכן ממקמים אותו בדירה, מה ההספק של גוף החימום הנמצא בתוך הדוד, איך מתחזקים את הדוד ומשמרים את האיכויות שלו וכדומה. כל אחד מהפרמטרים האלו ישפיעו על הכמות של המים החמים ועד כמה תוכלו ליהנות מהם.

 

איך הופכים דוד חשמל לחסכוני

אחרי שמתקינים אצלכם דוד חשמל, אתם לא יכולים לחכות ליהנות ממים חמים. אחת ההמלצות החמות ביותר שנעניק לכם על מנת לשלוט בקצב הצריכה היא להתקין טיימר. על מה בדיוק מדובר? לבטח יצא לכם כבר לראות מתגים של דוד שלהם צמוד גם טיימר.

המטרה הברורה היא לאפשר לכם לשלוט בהפעלתו של הדוד. באמצעות הטיימר לדוד, תוכלו לקבוע באילו שעות ביום הדוד שלכם יהיה דולק לטובת חימום המים – תוכלו להדליק אותו למשך שעה, שעתיים או כל זמן אחר בהתאם לדרישתכם. כך, הדוד לא דולק שלא צורך, אתם לא שוכחים לכבות את הדוד ובעיקר לא צריכים לקום מוקדם בבוקר בכדי להדליק את הדוד לטובת המקלחת של הבוקר.

 

אילו בעיות קיימות בדוד חשמל

בעת שמתחזקים את הדוד ודואגים לשימוש מבוקר, הדוד יוכל לשמש אתכם הלאה לעוד המון שנים. מנגד, תחזוק לא נכון יכול להביא לכשלים וליקויים בו שיביאו לעתים להחלפתו הכוללת. ההמלצה הראשונה היא להזמין איש מקצוע מוביל שיבדוק ויתקן את הדוד במידת הצורך אחת לשנתיים ויבצע טיפול מנע הכולל ניקוי של אבנית, ובמקרה הצורך החלפה של גוף החימום והתרמוסטט.

בנוסף, לא אחת ישנן נזילות מהדוד בעקבות פיצוף של הגוף שלו או בעקבות צנרת פגומה. אם אתם מזהים נזילות מהדוד שלכם, חייבים לפני הכל לנתק את החשמל ולאחר מכן לקרוא לאיש מקצוע לבדיקה והחלפת הדוד במקרה הצורך.

 

מה לוקחים בחשבון כאשר רוכשים דוד חשמלי

כן רכישת דוד חשמלי יכול להיות כאב ראש לפעמים והשאלות שעולות הן איזה חברה לרכוש ומה הכי מתאים לבית שלי?

אז כאשר נרצה לרכוש דוד חשמלי, ישנם מספר גורמים חשובים שיש לקחת בחשבון. שיקולים אלו יבטיחו שתקבלו החלטה מושכלת ובכך תבחרו את דוד החשמל המתאים לצרכים שלכם. בואו נחקור שלושה היבטים שכדאי לזכור:

  • 1. מה קיבולת חימום וכיסוי שטח:
    הדבר הראשון שיש לקחת בחשבון הוא יכולת החימום של דוד החשמל. זה מתייחס לכמות החום שהוא יכול לייצר ולשטח שהוא יכול לכסות ביעילות. חשוב להעריך את גודל החלל שצריך לחמם ולבחור דוד בעל כושר חימום מתאים. תנור חימום קטן מדי עלול להתאמץ כדי לחמם את המים בצורה מספקת, בעוד שאחד גדול מדי עלול לצרוך אנרגיה מוגזמת.
  • 2. תכונות בטיחות:
    בטיחות תמיד צריכה להיות בראש סדר העדיפויות בעת בחירת דוד חשמלי. חפש תנורי חימום עם תכונות בטיחות מובנות כגון הגנה מפני התחממות יתר, כיבוי התהפכות וחיצוניות מגניבה. הגנת התחממות יתר מכבה את התנור באופן אוטומטי אם הוא חורג מטמפרטורה מסוימת, ומפחיתה את הסיכון לנזק.
  • 3. יעילות אנרגטית:
    תנורי חימום חשמליים יכולים להשתנות מבחינת יעילות אנרגטית, מה שמשפיע ישירות על עלויות התפעול שלהם. חפש תנורי חימום עם מצב חיסכון באנרגיה או הגדרות תרמוסטט מתכווננות המאפשרות לך לווסת את הטמפרטורה ולחסוך באנרגיה. בנוסף, בדוק אם יש תנורי חימום עם דירוגי Energy Star, מכיוון שהם נועדו לעמוד בהנחיות מחמירות של יעילות אנרגטית. השקעה בתנור חשמלי חסכוני באנרגיה יכולה לעזור להפחית את חשבונות החשמל שלך ולתרום לסביבה בת קיימא יותר.

 

שאלות ותשובות נפוצות 

כיצד עובד דוד חשמל?
דוד חשמל עובד על ידי חימום מים באמצעות גוף חימום פנימי, אשר מופעל באמצעות חשמל. ברגע שהדוד מופעל, גוף החימום מתחיל לפעולה ומים חמים מופקים באופן מיידי. המים מתחממים בזמן קצר ונשארים חמים עד שנעזובים את הדוד.

אילו שימושים יש לדודי חשמל?
דודי חשמל מתאימים לשימושים רבים במגוון תחומים. הם מומלצים לשימוש בבתי מגורים, במקומות עבודה, במסעדות ובמקומות אירוח. בנוסף, דודי חשמל נפוצים גם בחדרי מלון, בחדרי כושר, ובמקומות ציבוריים נוספים.

כיצד מתקינים ומתחברים לדוד חשמל?
תהליך ההתקנה של דוד חשמל פשוט ונגיש. רוב הדודים מגיעים עם הוראות התקנה ברורות ופשוטות לעקוב אחריהן. יש להבטיח כי הדוד מחובר למערכת החשמל הביתית באופן תקין ובטוח, ולוודא שכל החיבורים מבוצעים בצורה נכונה.

מחירון דוד חשמלי

מחיר ממוצע (בש"ח)
דוד חשמל קונפורטי 200 - 300
דוד חשמל דיגיטלי 300 - 400
דוד חשמל חכם 400 - 600
דוד חשמל אינטגרטיבי 600 - 800

כל דוד חשמל מצויד ביתרונות ותכונות מיוחדות שיכולים להתאים לצרכים והעדפות שלך. אתה מוזמן לשווק ולבחור את הדוד המתאים לך לפי התכונות והמחיר שתרצה.

דוד חשמל 200 ליטר

דוד חשמל 200 ליטר לפרטים נוספים על המוצר > חשמל

דוד חשמל 150 ליטר

דוד חשמל 150 ליטר לפרטים נוספים על המוצר > חשמל

דוד חשמל 120 ליטר

דוד חשמל 120 ליטר לפרטים נוספים על המוצר > חשמל

דוד חשמל 80 ליטר

דוד חשמל 80 ליטר לפרטים נוספים על המוצר > חשמל

דוד חשמל 60 ליטר

דוד חשמל 60 ליטר לפרטים נוספים על המוצר > חשמל

דוד חשמל 45 ליטר

דוד חשמל 45 ליטר לפרטים נוספים על המוצר > חשמל
יש לכם שאלות נוספות?
מלאו את פרטיכם ואנו כבר מחייגים!
מאמרים אנרגיה פלוס
עושים לכם סדר אילו השירותים שתקבלו מחברת דודי שמש מקצועית

עושים לכם סדר אילו השירותים שתקבלו מחברת דודי שמש מקצועית

מדליקים את הדוד במשך שעות ועדיין אין מספיק מים חמים? לא מצליחים לדאוג למים חמים לכל בני המשפחה במיוחד בימים הקרים? מרגישים שהוצאות החשמל שלכם מופרז...
חולמים על מים חמים? הגיע הזמן להחליף את דוד השמש שלכם

חולמים על מים חמים? הגיע הזמן להחליף את דוד השמש שלכם

אתם מגיעים הביתה אחרי יום עבודה ארוך שגם היה ממש במקרה יום שמשי וחם. אתם שמחים שלא צריך להדליק את הדוד ולחכות שיגיעו המים החמים ונכנסים למקלחת. ברג...
פתרונות איכותיים לחימום מים

פתרונות איכותיים לחימום מים

ישנם מגוון דרכים איכותיות לחימום מים כאשר הנפוצות ביותר הן שימוש בדוד חשמל או דוד שמש. לפניכם, מגוון פתרונות איכותיים ומומלצים לחימום מים בבית או ב...
מחפשים מחירים טובים וזולים? מלאו את פרטיכם ע"מ שנוכל לחזור אליכם בהקדם: