תיקון ומכירת דודי שמש / חשמל | תחזוקה שוטפת למערכות סולאריות | מים חמים לאורך שנים | 077-9967125
Google+ Facebook

תיקון דוד חשמל

סוף היום הגיע, אתם כמהים למקלחת חמה ונעימה ומגלים כי הדוד שלכם התקלקל? רגע לפני שאתם מרימים ידיים ומחליטים שהערב לא תיהנו ממקלחת חמימה, דעו כי יש מה לעשות: ברוכים הבאים אל חברת "אנרגיה פלוס"! החברה שלנו מתמחה במתן שירות התקנה ותיקונים לדוד החשמל שלכם. תיקון דוד חשמל דרכנו מתבצע רק על ידי מתקינים מוסמכים ומנוסים ועל בסיס התקנים המחמירים ביותר של בטיחות והתקנה.

 

דוד החשמל שלכם התקלקל – מה עושים עכשיו?

יש לא מעט בעיות שיכולות לעלות בדוד החשמל שלכם, כאשר אחת הבעיות השכיחות ביותר הגורמות לכך שלא תיהנו ממים חמים היא בעיה הנעוצה בגוף החימום שהתקלקל. אלו מכם שלא יודעים, הרי שבעיה זו עולה בעת שמצטברת אבנית מסביב לגוף החימום ובתוך הדוד עצמו. אנשי המקצוע מטעמנו יגיעו לתקן לכם את הדוד תחת התקנים הנדרשים. החלפת גוף החימום אינה מלאכה סבוכה, אך כן חשוב מאד לבצע את ההחלפה רק עם מתקינים מקצועיים. למרות שכולם סבורים כי מדובר על פתיחת הדוד תחילה בכדי להחליף את גוף החימום, הרי שניתן להוציא את גוף החימום בקלות באמצעות מנגנון של שליפתו, תוך הכנסת גוף החימום החדש בקלות.

 

תקלה נוספת: התרמוסטט

בעיה נוספת שיכולה להיות בדוד החשמל שלכם היא התרמוסטט שהתקלקל. איך קורה והתרמוסטט מתקלקל לפתע? בעקבות שימוש רב, כך שמדובר בעיקרון על שחיקה טבעית. אנשי המקצוע מטעמנו יגיעו לבצע גם תיקון מסוג כזה, כאשר כמו בהחלפת גוף החימום, אין כל צורך לפתוח את הדוד. ההמלצה היא כמובן בכל מקרה שלא לבצע תיקון שכזה לבד, שכן אי ידיעת רזי ההחלפה, יכולה לגרום לפגיעה בדוד ולהכניס את עצמכם להוצאות נוספות.

 

איך נזילת מים קשורה לתקלה בדוד?

תיקון דוד חשמל הוא תיקון שיכול להתבצע אך ורק על ידי אנשי מקצוע, ולא במקרה. על מנת לתקן את הדוד חשוב ראשית לאתר את הבעיה. כאשר אנחנו מגיעים לבדוק  דוד חשמל, אנחנו מגיעים לא אחת כי ישנה נזילת מים שגורמת לדוד לקצר. הנזילות מתרחשות כאשר אין אטימה איכותית לפלאנג', או בעקבות שחיקה טבעית בעקבות שימוש רב בדוד ישן שכבר עשה את שלו. האידיאל עבורנו הוא לתקן את הדוד הקיים, אך כשזה מגיע אל כשלים בדוד בעקבות נזילות לא תמיד יהיה ניתן לתקן אותו. במידה ונזילת המים היא מהפלאנג', יהיה ניתן להחליפו. במקרה אחר שבו הברגים של הפלאנג' גדושים בחלודה ולא ניתן לפתוח אותם כלל, יהיה צורך להחליף את כל הדוד.

 

תיקון הדוד שלכם – רק עם אנשי מקצוע!

חברת "אנרגיה פלוס" תשלח אליכם אנשי מקצוע שיאתרו את הבעיה בדוד שלכם ורק לאחר מכן יעניקו את המענה הראוי ביותר. ישנן לא מעט תקלות שיכולות להיות בדוד החשמל שלכם כך שעל מנת להשיב לכם את איכות החיים לה הייתם רגילים, ישנה חשיבות גדולה מאד למקצועיות הנציגים שידעו לאפיין את התקלה ובהתאם להעניק פתרון רלוונטי. אנחנו זמינים לכם שישה ימים בשבוע כך שהמענה שתקבלו מאיתנו הינו מיידי! מחירים נוחים, שירות מקצועי וזמינות גבוהה – מגיעים לתקן לכם את הדוד!

יש לכם שאלות נוספות?
מלאו את פרטיכם ואנו כבר מחייגים!מאמרים אנרגיה פלוס
יצאת צדיק דודי שמש

יצאת צדיק דודי שמש

על מנת להבטיח כי גם הם יזכו לעבוד עם מיטב המקצוענים. אתם מחפשים אחר מתקין יצאת צדיק דודי שמש? דעו כי תוכלו למצוא מתקין אמין ומקצועי גם ללא התווית ש...
מדוע לא מומלץ לבצע התקנת דוד שמש בצורה עצמאית

מדוע לא מומלץ לבצע התקנת דוד שמש בצורה עצמאית

אין ספק כי על מנת להחליף נורה בבית אינכם צריכים לקרוא לאיש מקצוע, אך מה קורה בעת שאתם מעוניינים לדאוג לזרימת מים חמים בבית? התקנת דוד שמש אינה עבוד...
התקנת דודי שמש מבוססת על מספר הנפשות בבית

התקנת דודי שמש מבוססת על מספר הנפשות בבית

בכדי לבצע אצלכם התקנת דודי שמש כל הנדרש לכם הוא מתקין מנסה ומיומן, קולטים לדוד השמש ודוד איכותי בנפח המתאים לכם. חלק בלתי נפרד מהתקנת הדוד כולל גם...
מחפשים מחירים טובים וזולים? מלאו את פרטיכם ע"מ שנוכל לחזור אליכם בהקדם: