תיקון ומכירת דודי שמש | דודי חשמל ומערכות סולאריות  050-769-0843 ‎
Facebook

כמה סיבות טובות מדוע מתקינים דוד שמש רק עם איש מקצוע

1.עד כמה אמינים המדריכים באינטרנט?

יש לכם שתי אפשרויות: האחת היא לבצע התקנת דוד שמש עם איש מקצוע מנוסה ומיומן שזה תחום העיסוק שלו, והאפשרות השניה היא לקרוא מדריכים להתקנת דוד ולבצע את ההתקנה בעצמכם. התקנה עצמאית היא התקנה מסוכנת ולא אחראית, ובעיקר כזו המבוססת על מדריכים שונים הזמינים באינטרנט שטיבם לא נודע. אם אינכם מבינים בדוודים – איך תוכלו לדעת אם אתם נצמדים למדריך אמין או בלוף?

2.איך תדעו איזה גודל של דוד להתקין?

בכדי לבצע התקנת דוד שמש, עליכם להבין בכל אלמנט ואלמנט בדוד. לדוגמא, האם ידעתכם כי לכל דוד יש נפח אחר ועליכם להתאים אותו בהתאם למספר הנפשות הגרים בבית? חיסכו מעצמכם את העבודה הרבה והתקינו את הדוד שלכם רק עם מתקין מקצועי שידע להעניק תשומת לב לכל פרמטר ופרמטר.

3.בזבוז רב של זמן יקר שלכם

בעוד מתקין מקצועי יוכל לבצע עבורכם את ההתקנה בזמן X, התקנה שתבוצע על ידכם תיקח לכם הרבה מעבר. בעוד אתם חושבים על לבצע התקנה שכזו על סמך מדריך אינטרנטי מזדמן בפעם הראשונה, אנשי המקצוע מתקינים בכל יום דוודים, כך שהם מחזיקים בידע וניסיון המאפשרים להם לבצע התקנה במקסימום איכות ומינימום זמן.

4.התקנה לא איכותית של דוד? אל תצפו למים חמים

לא משנה אם אתם מנסים לבצע בעצמכם התקנת דוד חשמל או שמש: בעת שתדלגו על שלב חיוני או לא תבצעו כל שלב בהתקנה כשורה, לא תזכו במים חמים. התקנת דוד היא התקנה השמורה לאנשי המקצוע המנוסים בהתקנות מכל הסוגים ובכל התנאים. במקום להיכנס אל נעליהם של המתקינים, למה שלא תדברו איתו והם יבצעו את העבודה בשבילכם?

5.יד חובבנית לא יכולה להחליף ידיים מקצועיות

מה שמביא רבים לנסות להתקין את הדוד בעצמם הוא הרצון לחסוך את העלות הכרוכה בעבודה עם איש מקצוע. זיכרו תמיד כי החיסכון הכספי שלכם אינו באמת חיסכון: אתם גם מבזבזים זמן רב וגם עלולים למצוא עצמכם לבסוף כן קוראים למתקין בעקבות התקנה עצמאית שהסתבכה. המשמעות? אתם מהמרים על המים החמים שאתם כל כך כמהים להם. התקנת דוד חשמל או שמש? רק עם מתקינים מומלצים!

מחפשים מחירים טובים וזולים? מלאו את פרטיכם ע"מ שנוכל לחזור אליכם בהקדם: