תיקון ומכירת דודי שמש | דודי חשמל ומערכות סולאריות  050-769-0843 ‎
Facebook

כמה יעלה לכם להפעיל דוד חשמל

כך תבחרו נכון - דוד חשמל

לצד אלו המתקינים את דוודי השמש, ישנם אלו שבוחרים בכל זאת לבחור באפשרות של דודי חשמל. לדוד החשמל יש לא מעט יתרונות, כאשר זה הבולט ביותר הוא האפשרות ליהנות ממים המתחמים במהירות גבוהה יותר, תוך שאתם גם חשופים לפחות תקלות. גם אתם מעוניינים בהתקנת דוד זה ותוהים כמה יעלה לכם להפעיל אותו? שמים סוף לשמועות ולמיתוסים: התשובה לפניכם!

 

היתרון של דוד חשמל: אינכם תלויים בעונות

לפני שיוצג בפניכם המחיר עבור הפעלת דודי חשמל, דעו כי אחד היתרונות של דוד חשמל הוא שאינכם צריכים להיות תלויים בעונות השנה על מנת ליהנות ממים חמים. דוד החשמל הוא דוד שאינו תלוי בשמש והוא מבוסס על משאב אחר: החשמל. כך, אתם יכולים לשלוט בצריכת החשמל שלכם ובעיקר ליהנות ממים חמים כ-24/7. רבים חוששים ובצדק, כי העלויות של הדוד עלולות להיות גבוהות, אך באמצעות הטיימר תוכלו גם אתם לשלוט על שעות הפעלת הדוד.

 

חוסכים עלויות עם התקנת הטיימר

במעמד התקנת דוד חשמל, ממליצים הטכנאים דרך קבע להתקין גם את הטיימר. הטיימר מאפשר לכם שליטה מלאה בשעות הפעלת הדוד, דבר שלא היה זמין תמיד. איך הטיימר עובד? הגדירו מראש את השעות בהן תרצו את הדוד שלכם פועל. בהתאם לצרכים שלכם, הדוד ידלק ויכבה באופן אוטומטי – מבלי שאתם צריכים לכוון אותו בכל יום, לדאוג להדלקתו בכל בוקר בשעה מוקדמת וגם לזכור לכבות אותו. בעת שאתם לא משתמשים בטיימר אתם לא רק עלולים לשלם המון על הוצאות חשמל, אלא שגם ניתן להביא את גוף החימום לשחיקה מהירה.

 

כמה יעלה לכם להפעיל את דוד חשמל?

דודי חשמל ממשיכים להיות מותקנים גם היום, בעיקר הודות למיתוס שנופץ בדבר עלויות הפעלת הדוד. גם אתם הייתם בטוחים כי מדובר על עשרות ומאות שקלים עבור הפעלה בודדת? שימו לב: הפעלת דוד החשמל שלכם תעלה לכם בממוצע בין שקל לשני שקלים בלבד עבור שעת חימום! שימוש בטיימר ישאיר אתכם עם יד על הדופק וכך תוכלו לתכנן מראש את הוצאות החשמל שלכם בכל הקשור להפעלת הדוד.

 

מחפשים מחירים טובים וזולים? מלאו את פרטיכם ע"מ שנוכל לחזור אליכם בהקדם: