תיקון ומכירת דודי שמש | דודי חשמל ומערכות סולאריות  050-769-0843 ‎
Facebook

כל מה שרציתם לשאול טכנאי דוד שמש

השאלות השכיחות: 

לא בכל יום אתם זקוקים להתקנה של דוד שמש בבית שלכם, ועל כן גם אינכם צריכים טכנאי דוד שמש חדשות לבקרים. מעבר לכך שהטכנאים הם אלו המתקינים לכם את הדוד ודואגים למים החמים בכותלי הבית שלכם, הם גם אלו שיגיעו אליכם במקרים של תקלות וליקויים בדוד. אז רגע לפני שגם אתם ממהרים למצוא תשובות לכל השאלות המעסיקות אתכם לגבי הדוד שלכם, לפניכם כמה שאלות שכיחות שחוזרות שוב ושוב, שגם אתם תוכלו לקבל עליהן תשובה:

 

איזה נפח של דוד אתם צריכים?

אכן, ישנם דוודים בנפחים שונים המתחילים ב-80 ליטרים ומגיעים עד לכ-200 ליטרים. שאלת נפח הדוד היא שאלה חשובה מאד, שכן מבלי שיהיה לכם דוד בנפח מתאים, לא תוכלו ליהנות ממים חמים זמינים המספיקים לכל בני הבית. על כן, ההמלצה היא שיהיו כ-40 ליטרים עבור כל נפש בבית. המשמעות? אם אתם זוג יספיקו לכם כ-120 ליטרים, במידה ואתם משפחה של זוג הורים וילד יספיקו לכם כ-120 ליטרים וכן הלאה. טכנאי דוד שמש יבצע מספר בדיקות מקדימות לפני ההתקנה, כאשר אחת מהן היא בירור מספר הנפשות והתאמת נפח הדוד.

 

האם אתם מקבלים אחריות לדוד?

כשמתבצע אצלכם בדוד תיקון על ידי טכנאי דוד שמש, אתם זוכים לאחריות עבור התיקון. מה קורה בעת שמתקינים אצלכם דוד – האם גם אז אתם זכאים לתעודת אחריות? התשובה חיובית. שימו לב כי ישנם שני סוגים של תעודות אחריות הניתנות לכם, כאשר חשוב לבדוק מראש עם טכנאי דוד שמש איזו תעודה אתם זכאים לקבל. התעודה הראשונה היא תעודה של אחריות יצרן שכוללת כיסוי מלא לכל סוגי התקלות והחלפה של חלקים תקולים. סוג נוסף של אחריות הוא אחריות לא מלאה שפועלת במנגנון של תיקון עם השתתפות עצמית שאתם צריכים לשלם.

 

כמה זמן עתיד לשרת אתכם הדוד?

ושאלה חשובה שעולה שוב ושוב היא כמה זמן פועלים הדוודים וכל כמה זמן יש להחליף אותם. התשובה לכך דינאמית וחשוב לזכור כי הדוודים נשחקים בסופו של דבר בצורה טבעית. יחד עם זאת, דעו כי אינכם צריכים להטריד עצמכם בשאלת החלפת הדוד חדשות לבקרים כל עוד אתם מתחזקים אותו טוב. הסיבה? הדוד יכול לשרת אתכם עד כ-12 שנים, כאשר מה שישפיע על תוחלת החיים שלו הוא מידת התחזוק שלכם ואיכות הדוד.

 

האם התקנה של דוד על גג יקרה יותר?

התשובה לכך חיובית. ניתן לתחום בין שני סוגי הדוודים: דוד החשמל ודוד השמש. התקנה של דוד החשמל זולה יותר מאחר והיא לא מצריכה מהטכנאים לעלות אל הגג. מנגד, עם התקנה של דוד שמש על ידי טכנאי דוד שמש, נדרשת עבודה שבמידה רבה מסכנת חיים שכן היא מתבצעת על הגג. בעוד ישנם גגות נוחים יותר לעבודה, גם ישנם גגות סבוכים ומורכבים יותר שהעבודה עליהם לא כל כך פשוטה. ככל שהגג מציע תנאים נוחים ואידיאליים יותר להתקנת הדוד והקולטים, כך מחיר ההתקנה יהיה נוח יותר. מנגד, בעת שמדובר על גג רעפים לדוגמא שהעבודה עליו קשה יותר, טכנאי דוד שמש יגבה מכם מחיר מעט גבוה יותר.

 
מחפשים מחירים טובים וזולים? מלאו את פרטיכם ע"מ שנוכל לחזור אליכם בהקדם: