תיקון ומכירת דודי שמש | דודי חשמל ומערכות סולאריות  050-769-0843 ‎
Facebook

כל מה שצריך לדעת על תיקון גוף חימום בדוד שמש

ידע הוא כוח:

ישנם אלו שעבורם תקלה בדוד משמעותה החלפה מיידית שלו. לשמחתכם, החלפת דוד מתבצעת רק במקרים בהם הדוד ישן וגילו חצה את ה-10 שנים, או במקרים של נזילות משמעותיות הגורמות לחלודה. עד אז? אתם יכולים ליהנות מראש שקט כי כל הנדרש הוא תיקון דוד חשמל הרלוונטי לבעיה הספציפית שצצה. אחת מאותן בעיות שכיחות שרבים אלו המלינים עליה היא גוף חימום שהתקלקל. במרבית המקרים, הסיבה לכך שגוף החימום נשחק היא הצטברות של אבנית גם בתוך הדוד וגם מסביב לגוף החימום.

 

איך מבצעים את החלפת גוף החימום?

ישנן תקלות סבוכות שקצת יותר מאתגר לפתור אותן, אך גם ישנם מקרים בהם תיקון דוד חשמל הינו פשוט למדי. אולי תופתעו, אך לטובת החלפת גוף החימום אין אפילו צורך בפתיחת הדוד, זאת מאחר וניתן לשלוף אותו ובמקומו להושיב גוף חימום חדש. טכנאים מנוסים ומומלצים ימליצו לכם לא רק על החלפת גוף החימום, אלא גם על החלפת הפלאנג' וניקוי חלקו הפנימי של הדוד משאריות האבנית. ככל שהתיקון שיתבצע אצלכם יהיה יסודי יותר, כך תוכלו ליהנות מגוף החימום החדש לאורך זמן רב יותר.

 

ההמלצה: לא לגעת בדוד עד להגעת הטכנאי

חשוב לזכור כי התקלות שצפות בסופו של דבר הן סימפטומים לבעיות שורשיות שיש לבדוק. על מנת לא לגרום נזק רב יותר בדוד ובכדי לא להפוך תיקון נקודתי לתיקון נרחב ומשמעותי יותר, מומלץ בחום לא להפעיל את הדוד עד להגעת הטכנאי. עם הגעתו של הטכנאי, יתבצעו כל הבדיקות הנדרשות ויתבצע תיקון דוד חשמל.

 

מה עלויות התיקון?

מובן כי כל מקרה לגופו ולא ניתן לקבוע חד משמעית את עלות התיקון לפני שבודקים את מצב גוף החימום, עד כמה אבנית הצטברה סביבו ומה העבודה הנדרשת לטובת החלפתו. יחד עם זאת, כן ניתן לשקף בפניכם מחירון כללי ומומלץ שיסייע לכם בבחירת הטכנאי המבצע אצלכם תיקון דוד חשמל. החלפת גוף החימום בלבד עולה בממוצע כ-300 שקלים, בעוד החלפת הפלאנג' מתומחרת בעלות ממוצעת של 400 שקלים.


 

מחפשים מחירים טובים וזולים? מלאו את פרטיכם ע"מ שנוכל לחזור אליכם בהקדם: