תיקון ומכירת דודי שמש | דודי חשמל ומערכות סולאריות  050-769-0843 ‎
Facebook

כל מה שאתם צריכים לדעת על אחריות לדוד השמש שלכם

אחריות יצרן מהי:

כשמותקן אצלכם דוד שמש או דוד חשמל אתם צריכים לקבל אחריות. עליכם להבחין בין שני סוגים שונים של אחריות: אחריות יצרן מלאה ואחריות לא מלאה. כידוע, האחריות מאפשרת לכם ליהנות מראש שקט שכן במקרים בהם יתגלו כשלים בדוד שלכם, יהיה לכם אל מי לפנות. האחריות המלאה כוללת כיסוי מלא במקרים של חלקים תקולים ונזילות. האחריות שאינה מלאה מחייבת אתכם בהשתתפות עצמית בתיקונים. האחריות המלאה כמובן היא זו המומלצת יותר, אך דעו כי תוכלו בעצמכם לשמור על הדוד – מה שישיפיע על כך שלא בטוח כלל שתהיו זקוקים להשתמש באחריות.

 

איך תוכלו לשמור על דוד החשמל שלכם?

לכל דוד יש את הדגשים הרלוונטים לו ואת האתגרים שצריך לעמוד בהם. המטרה? לשמור עליו כמה שיותר. על כן, בעת שמדובר על דוד החשמל ההמלצה החמה ביותר היא להתקין את הטיימר לדוד ויש לכך כמה סיבות. ראשית, מאחר ומדובר על מים החמים המבוססים על צריכת חשמל, האינטרס שלכם הוא לצרוך כמה שפחות וליהנות כמה שיותר. בעת שאתם מתקינים את הטיימר לדוד אתם יכולים לתכנן מראש את ההוצאה החודשית שלהם, זאת מאחר ואתם קובעים מראש את שעות ההפעלה והכיבוי של הדוד.

 

היתרונות שלכם מהטיימר לא מסתכמים כאן: הטיימר הוא גם זה שישמור לכם על הדוד. התקנה איכותית של דוד החשמל שלכם יכולה להבטיח לכם שימוש איכותי לכמה שנים טובות, אך בעת שהדוד לא מתוחזק כשורה, ישנה סבירות כי תצטרכו להחליף אותו מוקדם משתוכלו לדמיין. מאחר והטיימר דואג להדליק ולכבות את הדוד בשבילכם, אתם יכולים להיות שקטים כי הוא לא יסבול משחיקה בעקבות שימוש יתר. לבטח גם לכם קרה בעבר כי הדלקתם את הדוד בבוקר ורק עם חזרתכם מהעבודה גיליתם כי שכחתם לכבות אותו. מעבר לבזבוז הכסף בעקבות צריכה מרובה, הרי שדוד שדולק מספר רב כל כך של שעות מגיע לשחיקה.

 

איך תוכלו לתחזק את דוד השמש שלכם?

דוד שמש לעומת זאת זקוק לתחזוק מעט שונה. מה שיש לדוד השמש ואין לדוד החשמל הוא קולטים. מה שהמון פעמים מונע מכם ליהנות ממים חמים הוא הקולטים של הדוד שלכם. הקולטים כאמור ממוקמים על גג הבניין או הבית הפרטי שלכם, ובעת שהם מלוכלכים אתם לא יכולים ליהנות ממים חמים בזמינות הנדרשת על ידכם. כידוע, על גגות מצטברים לא מעט לכלולים בעקבות נוכחות היונים, עלי שלכת וסוגים אחרים של פסולת. על כן, מומלץ לתאם עם טכנאי הדוודים שלכם בכל כמה חודשים ביקור שמטרתו לנקות את הקולטים. ככל שהקולטים שלכם יהיו נקיים יותר, כך הם יוכלו להגיע במגע ישיר יותר עם קרני השמש – מה שמשפיע באופן ישיר על המים שמגיעים או לא מגיעים אליכם.

 

איזו אחריות אתם מקבלים?

איזו אחריות אתם מקבלים לדוד השמש שלכם? הכל תלוי סוג הדוד שאתם רוכשים והדיל שאתם רוכשים. האחריות המלאה מבטיחה כי אתם זוכים להחלפת חלקים תקולים ללא עלות כל עוד הדוד באחריות. האחריות שאינה מלאה מחייבת אתכם בהשתתפות עצמית שהגובה שלה משתנה בהתאם לחלק שאתם צריכים להחליף.

 
מחפשים מחירים טובים וזולים? מלאו את פרטיכם ע"מ שנוכל לחזור אליכם בהקדם: