תיקון ומכירת דודי שמש | דודי חשמל ומערכות סולאריות  050-769-0843 ‎
Facebook

כיצד להשתמש בטיימר של דוד חשמל

שימוש נכון בטיימר:

לא מעטים אלו הנהנים כיום ממים חמים הודות להתקנה איכותית של דוד חשמל. בעוד רבים סבורים כי המים החמים הינם השיא בכל הקשור לחוויית השימוש, ישנם גם אלו שנהנים מכל העולמות! לצד התקנה של דוד חשמל, תוכלו להתקין גם טיימר לדוד שיהפוך את השימוש בדוד לנוח יותר וחסכוני יותר. עלות חד פעמית של כמה מאות שקלים תשדרג את חוויית השימוש שלכם על בסיס יומי, ותביא לכך שחוץ ממים חמים, תזכו גם באיכות חיים!

 

עלות חד פעמית, רווח נצחי

אז מדוע כדאי להצמיד אל דוד חשמל גם טיימר לדוד? ראשית, חשוב להבין כי הטיימר אינו דורש מכם כל תחזוק או עבודת שימור – מדובר על התקנה חד פעמית שנעה בין 250 שקלים ל-450 שקלים שבסופה אתם זוכים בכלי עזר שישרת אתכם בכל יום מחדש. העלות? חד פעמית! הרווח? נצחי! בעת שאתם מתקינים את הטיימר, אתם למעשה פוטרים עצמכם מהשיעבוד אל הדלקת הדוד והכיבוי של הדוד. בעוד אלו שאצלם מותקן דוד השמש וכך הם נהנים ממים חמים מבלי להדליק את הדוד, בעלי דוד החשמל צריכים להדליק ולכבות את הדוד בכל יום. ואתם? כבר לא.

 

הקשר בין חיסכון, מניעת שחיקה והטיימר

מעבר לכך שהטיימר חוסך לכם את כל הלוגיסטיקה שבהדלקת הדוד והכיבוי שלו, הרי שהוא תורם לכם גם בדברים נוספים. התרומה הראשונה היא החיסכון האדיר: מאחר ואתם מכוונים מראש את שעות הפעלת וכיבוי הדוד, לא יכול להיות מצב שאתם שוכחים לכבות את הדוד לאחר שהוא היה דולק לאורך שעות. כך, חשבון חשמל מנופח הופך לחשבון חשמל מאוזן מבלי שיש לכם כל הפתעות בסוף החודש.

 

כמו כן, הדלקה לאורך זמן של הדוד מביאה לכך שמצטברות כמויות גדולות של אבנית. הדלקה ממושכת של דוד אינה פעולה מכוונת לרוב, אלא תוצר של שיכחה לכבות את הדוד. בעת שמוצמד אל דוד חשמל טיימר, אתם לא יכולים לשכוח לכבות את הדוד וגם לא צריכים לכבות אותו בעצמכם – הטיימר עושה זאת לבד וכך אתם לא מגיעים לשחיקה מהירה שלו.

 

חוזרים הביתה ב-19.00? כוונו את הטיימר ל-17.00

אז כמה זמן הדוד שלכם צריך להיות דלוק? התשובה משתנה בהתאם למספר הנפשות בבית ונפח הדוד שלכם. בהנחה ואתם זוג הנהנה מדוד בנפח של כ-120 ליטרים, תוכלו להדליק את הדוד לשעתיים וליהנות ממים חמים זמינים. כך לדוגמא, בהנחה ואתם חוזרים מיום העבודה שלכם בשעה 19.00 לערך, תוכלו לכוון את הדוד שלכם לשעה 17.00, כך שהוא יהיה דולק למשך שעתיים ועם חזרתכם כבר יחכו לכם מים חמים שבאמצעותם תוכלו לחתום את היום במקלחת חמימה.

 

מתעוררים בשעה 06.00? כוונו את הטיימר ל-04.00

העובדה שאתם רוצים ליהנות ממקלחת חמימה בשעות הבוקר אומרת כי אתם צריכים גם להתעורר מוקדם בבוקר? לא ממש. כפי שאתם מכוונים את הדוד לשעות הערב, כך תוכלו לכוון את הדוד גם לשעות הבוקר – כשעתיים לפני השעה בה אתם מתעוררים. באופן זה, אתם מתעוררים מיד אל מים חמים שיאפשרו לכם להתחיל את היום ברגל ימין, ברחצה נעימה ובדף חדש ונקי.

מחפשים מחירים טובים וזולים? מלאו את פרטיכם ע"מ שנוכל לחזור אליכם בהקדם: