תיקון ומכירת דודי שמש | דודי חשמל ומערכות סולאריות  050-769-0843 ‎
Facebook

חמשת הכללים לפני תיאום תיקון דודי שמש

1.לכו תמיד על טכנאי מנוסה ומיומן

תיקון דודי שמש הוא תיקון שהתכלית שלו היא לפתור את הבעיה המקשה עליכם לנהל אורח חיים תקין. אולי היו ימים בעבר בהם דוד תקול לא היה משבש את איכות החיים, אך כיום, ברור כשמש כי כאנשים החיים בעולם המערבי זקוקים לזמינות גבוהה של מים חמים: לטובת כביסה, שטיפת כלים וכמובן שרחצה החיונית לבריאות. הבחירה שלכם בטכנאי היא הבחירה הקריטית ביותר שתעשו לאורך התיקון, שכן טכנאי מקצועי ידע לאתר את הבעיה, לפתור אותה ולהבטיח כי היא לא תחזור. כמו כן, טכנאי מקצועי ואמין יהיה גם זה שיתמחר את התיקון בעלות ההוגנת ביותר.

 

2.אל תתפתו לקבל מחיר בטלפון

טכנאים שאינם מקצועים ואינם אמינים יעניקו לכם מחיר לתיקון כבר בטלפון. כבר כאן אמורה להידלק לכם נורה אדומה, שכן איך ניתן לתת מחיר עבור תיקון דודי שמש עוד לפני שאותרה התקלה בדוד? טכנאים המציעים מחיר דרך הטלפון הם לרוב טכנאים שרוצים לעבוד אצלכם בכל מחיר, כאשר לעתים המחיר הינו גבוה מזה שאתם מתכננים לשלם. על כן, הבטיחו כי אתם מקבלים את המחיר לתיקון אך ורק לאחר איתור התקלה בדוד.

 

3.תקלות? מאתרים רק אל מול הדוד שלכם

מאחר ולא מעניקים מחירים עבור התיקונים בטלפון גם לא מאתרים את הבעיות דרך הטלפון. טכנאי מקצועי ומנוסה יודע היטב כי על מנת לאתר את התקלה, יש לבדוק היטב את הדוד לפני שמתחילים לתקן אותו ובטח שלפני שמעניקים לכם הצעת מחיר. תיקון דודי שמש יכול להיות בתרמוסטט, בגוף החימום, בקולטים ולעתים גם בטיימר הצמוד לו. מאחר ואתם לא אנשי מקצוע, אתם לא יכולים להעביר את התקלה בבהירות בטלפון לטכנאי ועל כן הוא נדרש להגיע אליכם – גם לאיתור התקלה וגם לביצוע התיקון בפועל.

 

4.בקשו הצעת מחיר מפורטת

אחרי שאותרה התקלה בדוד שאותה צריך לתקן, צריך להיות מחיר עבור תיקון דודי שמש שימסר לכם על ידי הטכנאי שהגיע אליכם. חשוב מאד שתדעו מה מחיר התיקון, זאת על מנת שתדעו להערך ושלא תהיו מופתעים מהעלות שהוצגה בפניכם. כמו כן, בעת שאתם יודעים מה עלות התיקון לפני תחילת התיקון, הכוח בידיים שלכם וכך אתם יכולים לבדוק האם המחיר שהוצע לכם אכן משקף את התקלה בדוד. דברים חשובים נוספים שכדאי לבדוק במעמד הצעת המחיר הם האם ישנן תוספות נוספות שעתידות להצטרף אל עלות התיקון, האם המחיר שהוצע לכם כולל מע"מ, האם ישנה אחריות לתיקון שבוצעו אצלכם, ובמידה ומחליפים לכם את הדוד – האם המחיר כולל את הפינוי של זה הישן.

 

5.אל תחכו יותר מדי זמן עד לתיקון הדוד

חשוב מאד שלא תדחו את הטיפול בדוד שלכם, אלא תבצע תיקון דודי שמש כמה שיותר מהר. ככל שדוחים את הטיפול בתקלות, כך עולה הסבירות כי יצוצו עוד תקלות שיחמירו את המצב ויביאו לכך שעלות התיקון תהיה גבוהה יותר. קראו לטכנאי כמה שיותר מהר וכך הבטיחו לעצמכם את איכות החיים לה הייתם רגילים בחזרה, וגם תבטיחו כי הדוד שלכם לא יסבול מנזקים נוספים שמקורם בדחיית הטכנאי.

מחפשים מחירים טובים וזולים? מלאו את פרטיכם ע"מ שנוכל לחזור אליכם בהקדם: