תיקון ומכירת דודי שמש | דודי חשמל ומערכות סולאריות  050-769-0843 ‎
Facebook

התקנת דוד שמש בבית חדש

יתרונותיו של דוד השמש :

ככל שהטכנולוגיה יותר מתקדמת וישנם יותר פיתוחים, כך איכות החיים עולה. לא רחוקים כלל הימים בהם מים חמים מהברז היו בגדר מותרות, וגם לא רחוקים הימים בהם המים החמים לטובת הרחצה היומית היו מחוממים על הגז. כיום, ניתן ליהנות מהמשאב הגדול ביותר של מדינת ישראל – השמש, כאשר בזכותה ניתן ליהנות ממים חמים זמינים.

אם גם אתם עדים למודעות על בתים למכירה בהרצליה פיתוח סביר מאד כי הדוודים המותקנים בבתים אלו הם דודי השמש. לא במקרה רבים מעוניינים בדוודים אלו, שכן הם מגלמים בתוכם לא מעט יתרונות:

 

כמה כסף צריך לשלם בשביל מים חמים?

ראשית, חשוב להבין מה ההבדל שבין התקנת דוד שמש בבית חדש ובין התקנה של דוד חשמל. בעוד דוד השמש מספק מים חמים הודות לשמש, דוד החשמל מספק מים חמים הודות לאנרגיית החשמל. התוצאה? דוד החשמל יקר יותר שכן עליכם לצרוך חשמל לטובת חימום המים.

על כן, אם רצונכם לחסוך לא מעט כסף בכל חודש, אין ספק כי דוד השמש מנצח ובעל יתרון משמעותי בהשוואה לדוד החשמל. ישראל הינה מדינה שמשית ולאורך רוב ימות השנה השמש מפגינה נוכחות בשמי ישראל, כך שגם בעונת הסתיו, האביב ולעתים גם בחורף, תוכלו ליהנות ממים חמים בחסות השמש.

 

נוחות שאין דומה לה!

התקנת דוד שמש בבית חדש מעניקה לכם יתרון גם בכל הקשור לחוויית השימוש שלכם ולאיכות חייכם. כידוע, את דוד החשמל עליכם להדליק ולכבות – בתחילת השימוש ובסוף השימוש. מה קורה עם דוד השמש? אינכם צריכים לעשות דבר שכן המים מתחממים באופן אוטומטי כל עוד ישנה שמש במרומים.

הנוחות הזו מתורגמת גם היא לחיסכון כספי, שכן לעתים אלו המשתמשים בדוד החשמל נוטים לפעמים לשכוח לכבות את הדוד בתום השימוש – מה שמוליד הוצאות רבות לאחר שהדוד היה דלוק ממושכות.

 

השמש תורמת לכם ואתם תורמים לבית של כולם

אפשר לומר כי השמש מעניקה לכם מתנה והיא מים חמים עם התקנת דוד שמש בבית חדש. ומה אתם מעניקים בתמורה? אתם ירוקים יותר! כידוע, דוודי החשמל פועלים על חשמל, מה שאומר כי מדובר על אנרגיה שאינה מטיבה עם כדור הארץ. מנגד, מאחר והשמש הינה משאב טבעי, בעת שעושים בה שימוש חוסכים באנרגיה וכך תורמים בחזרה לכדור הארץ והופכים ירוקים יותר – הרבה יותר!

 

באיזה שלב דוד השמש הופך לדוד חשמלי?

כן חשוב להבין כי התקנת דוד שמש בבית חדש לא אומרת כי לא תצרכו עוד חשמל לטובת מים חמים. בחודשי החורף בהם השמש אינה נוכחת במרומים, יהיה עליכם להדליק את המנגנון החשמלי של הדוד על מנת ליהנות מזמינות מים חמים. מדובר על ימים בודדים בשנה, כך שהיתרון הכלכלי והתרומה שלכם לכדור הארץ הינה אדירה!

 

מחפשים מחירים טובים וזולים? מלאו את פרטיכם ע"מ שנוכל לחזור אליכם בהקדם: