תיקון ומכירת דודי שמש | דודי חשמל ומערכות סולאריות  050-769-0843 ‎
Facebook

היתרונות של התקנת דוד שמש כרומגן

למה כרומגן?

כיום ישנן מספר חברות המציעות את הדוודים שלהם. כידוע, לצד דוודים מומלצים מאד להתקנה, גם ישנם אלו שאינם מומלצים – זאת מאחר והם לא עומדים בתקנים הנדרשים והם לא עמידים לאורך שנים. מנגד? יש את דוד שמש כרומגן שיעניק לכם את כל שתוכלו לבקש!

 

דוד שמש שעומד בתקנים המחמירים ביותר

לפני שאתם בוחרים את הדוד שלכם ועוד הרבה לפני שאתם עושים את הבחירה בין דוד שמש לדוד חשמל, חשוב מאד לבחור בדוד שיעניק לכם שקט נפשי וראש שקט. דעו כי דוד שמש כרומגן הינו דוד שעומד בתקנים המחמירים ביותר, תוך שהוא עומד בתקן הישראלי ובתקנים בינלאומיים אחרים. סביר כי עם רצונכם להתקין בבית דוד הדבר האחרון שתעניקו לו תשומת לב הוא שאלת התקנים, אך דעו כי תקנים אלו משקפים בפניכם עד כמה בטיחותי הדוד שלכם. אל תתפשרו על פרמטר זה והבטיחו כי גם אצלכם יותקן דוד שמש כרומגן שמעבר למים חמים זמינים, גם יבטיח לכם שימוש בטוח.

 

תוחלת חיים ארוכה לדוד שלכם

דודי השמש של כרומגן לא רק עומדים בתקנים המחמירים ביותר, אלא שהם גם מצטיינים בכל הקשור ליעילות ואיכות. מדוע חשוב שגם לכם יהיה דוד איכותי? משום שדוד איכותי יותר ישרת אתכם ליותר שנים. תוחלת החיים של הדוד לא רק תורמת לאיכות השימוש שלכם, אלא שהיא גם זו שתחסוך מכם בעתיד הוצאות מיותרות. בעוד ישנם דוודים שישרתו אתכם לכחמש שנים לערך, דוד שמש כרומגן שיתוחזק כנדרש יוכל לשרת אתכם גם לעד כ-12 שנים! המשמעות? מדובר על התקנה חד פעמית בה אתם משקיעים את מיטב כספכם, אך היא נותנת לכם שקט למעל כעשור!

 

יש לכם אחריות על הדוד

ודבר חשוב נוסף עם התקנה של דוד שמש כרומגן הוא כמובן תעודת האחריות. המון אנשים המעוניינים בהתקנה של דוד מעניקים פחות חשיבות לנושאים שכאלו, ובעיקר הם מחפשים אחר ההתקנה המהירה ביותר והזולה ביותר. כידוע, לא אחת הזול מתגלה כיקר והחיפזון הינו מהשטן. על כן, בצעו בדיקות מקדימות לפני ההתקנה על מנת להבטיח שגם אתם מקבלים את הדיל המושלם והטוב ביותר בעבורכם! האחריות שניתנת לכם יכולה להגיע גם לעד כשמונה שנים, מה שאומר שעם כל תקלה או ליקוי שיצופו בדוד, תקבלו שירות מקצועי ואדיב.

 

דואגים למים נקיים המגיעים מהדוד

דוד שמש כרומגן הינו דוד שמבטיח לכם מים בריאים יותר ונקיים יותר. מסביב לדוד השמש שלכם ישנו ציפוי אמייל שהוא ציפוי מבודד. המשמעות? הציפוי מונע היווצרות של חלודה וכך אתם מקבלים אל ברז המקלחת או הכיור במטבח את המים הנקיים ביותר. עם אילו מים אתם הייתם רוצים להתרחץ – מים נקיים או מים מלוכלכים? התשובה לכך ברורה כך שחשוב שגם אתם תבטיחו התקנה של דוד איכותי.

 

מי מבצע לכם את התקנת הדוד?

התקנה של דוד שמש כרומגן חייבת להתבצע אך ורק על ידי מתקין מקצועי ומנוסה. בעת שאתם מבצעים את ההתקנה עם טכנאי חסר ניסיון, סביר כי יצופו כשלים וליקויים שונים שיפגעו בטיב השימוש שלכם. חיסכו מעצמכם את הטרחה המיותרת והבטיחו מראש מים חמים בזמינות גבוהה שיגיעו אליכם עם התקנה מקצועית חסרת פשרות.

מחפשים מחירים טובים וזולים? מלאו את פרטיכם ע"מ שנוכל לחזור אליכם בהקדם: