תיקון ומכירת דודי שמש | דודי חשמל ומערכות סולאריות  050-769-0843 ‎
Facebook

כמה זמן לוקח לחמם מים בדוד חשמל

כך תשמרו על חשבון חשמל מאוזן:

צריך להגיע אליכם בקרוב מתקין דוד חשמל על מנת להתקין אצלכם את דוד החשמל שיבטיח לכם מים חמים בזמינות גבוהה? עבודה עם טכנאי מקצועי ומיומן חוסכת לכם המון זמן, לא מעט כסף ובעיקר מבטיחה את שביעות הרצון שלכם. לפני ההתקנה ובכדי להבטיח כי אכן תוכלו ליהנות ממים חמים, ישאל אתכם הטכנאי מספר שאלות שמטרתן להבין את דפוס השימוש שלכם ואת מספר הנפשות בבית. המטרה? להתאים את נפח הדוד המתאים לכם ביותר. הנפח המומלץ הוא כ-40 ליטרים עבור כל אדם, כך שאם אתם זוג הורים ושלושה ילדים, יומלץ לכם על דוד בנפח של כ-200 ליטרים. השאלה הגדולה באמת המעסיקה רבים היא כמה זמן צריך להדליק את הדוד: כמה זמן לוקח לחמם את המים? התשובות לפניכם!

 

אז כמה זמן יקח לכם לחמם את המים בדוד?

חשוב לציין כי מדובר על הערכה בלבד, זאת מאחר וטמפרטורת המים הנכנסת אל הדוד משתנה ואינה קבועה. על כן, בהנחה והמים שנכנסים אל הדוד הינם בטמפרטורה של כ-15 מעלות, אלו זמני החימום המוערכים: אם אתם 3 נפשות בדירה והותקן אצלכם דוד בנפח של כ-120 ליטרים, זמן חימום המים הממוצע עומד על כשלוש שעות. אם ברשותכם דוד בנפח גדול יותר של כ-150 ליטרים, זמן החימום עומד על כשלוש וחצי שעות. אם אתם משפחה גדולה עם 5 נפשות וברשותכם דוד בנפח של כ-200 ליטרים, זמן החימום הממוצע למים עומד על כ-4 שעות.

 

כמה עולים לכם המים החמים?

מתקין דוד חשמל כאמור מתמחה בהתקנה של דוודי החשמל, ואלו כאמור מבוססים על מאה אחוז צריכת חשמל. כפי שידוע, דוודי השמש פועלים על מנגנון אחר – מים חמים המגיעים בחסות השמש כל עוד ישנה שמש. על כן, בעת שמותקן אצלכם דוד החשמל חשוב מאד שתהיו מודעים לעלויות הצפויות לכם עבור הפעלת הדוד. בעוד רבים בטוחים כי מדובר על עלות גבוהה מאד של כעשרות שקלים עבור כל הפעלה בודדת, המציאות היא לגמרי אחרת:

 

כל שעה של הפעלת דוד עולה לכם בממוצע כשקל וחצי. המספר אינו קבוע מאחר ותעריפי החשמל נוטים לעלות ולרדת, אך כן מדובר על מחיר מייצג שתוכלו באמצעותו לחשב את ההוצאות העתידיות שלכם. כך לדוגמא, אם ברשותכם דוד בנפח של כ-200 ליטרים וזמן החימום הממוצע שלו עומד על כארבע שעות, הרי שהפעלת דוד יומית תעלה לכם שיש שקלים.

 

איך שומרים על הדוד ועל חשבון חשמל מאוזן?

לכל דוד יש את הבטן הרכה שלו, ובעת שמדובר על דוד החשמל הבטן הרכה היא כמובן השחיקה שיכולה להיות מהירה בעת שלא שומרים על הדוד. על כן, ההמלצה הברורה שתקבלו מהמתקין שלכם היא גם להתקין טיימר לדוד. הודות לטיימר אתם גם יכולים לשלוט בצריכת החשמל שלכם, אך לא רק. הטיימר של הדוד, מאחר והוא מדליק ומכבה את הדוד בשעות מבוקרות וקבועות, מביא לכך שאתם נמנעים משחיקה מהירה של הדוד בעקבות שימוש יתר. מתקין דוד חשמל יעניק לכם את החבילה הכוללת שתבטיח גם מים חמים, גם דוד איכותי וגם איכות חיים לטווח הארוך.

 
מחפשים מחירים טובים וזולים? מלאו את פרטיכם ע"מ שנוכל לחזור אליכם בהקדם: