תיקון ומכירת דודי שמש | דודי חשמל ומערכות סולאריות  050-769-0843 ‎
Facebook

חמשת דברים חשובים לפני התקנת דוד החשמל

1. מספר הנפשות ונפח דוד חשמל

כנראה שאחד הדברים החשובים ביותר בכל הקשור לזמינות של מים חמים הוא נפח הדוד שלכם. לשמחתכם, אינכם צריכים להתחיל לחשב כמויות, מספר נפשות ונפחים זמינים לדוד המוצע לכם, אלא יש מי שעושה את זה בשבילכם: מתקין דוד חשמל. המתקין יאתר את הצרכים וידע להתאים לכם את נפח הדוד המתאים לכם ביותר.

 

2.מתקינים גם טיימר

מתקין דוד חשמל מומלץ ידע להמליץ לכם גם על שילוב של טיימר בסמוך לדוד. שימו לב כי הטיימר אינו בשום פנים ואופן מתג שבת, כך שרגע לפני שאתם שוללים את התקנתו כדאי שתדעו על מה מדובר. הודות לטיימר, ניתן לקבוע מראש את שעות הפעלת הדוד, כך שאינכם צריכים להעסיק את עצמכם בשאלת הדלקת הדוד, ובעיקר האם זכרתם לכבות אותו.

 

3.חוברים אל מתקין מנוסה ומיומן

התקנה של דוד אינה משחק ילדים והיא דורשת מיומנות רבה, ניסיון רב ומקצועיות חסרת פשרות. מובן כי לא תתקינו את הדוד שלכם בצורה עצמאית, אך גם חשוב שיהיה בראש סדר העדיפויות שלכם לעבוד עם מתקין דוד חשמל מקצועי ובעל שם. בשיחת ההיכרות שלכם עם הטכנאי אל תתביישו לדרוש בהמלצות ולברר כמה זמן הוא עובד בשוק.

 

4.סוגרים על המחיר בשיחת הטלפון

כל עוד אתם עובדים עם מתקין דוד חשמל מקצועי ואמין, תוכלו לקבל את הצעת המחיר גם במעמד ההתקנה תוך הידיעה כי יוצע לכם מחיר הוגן המגלם את עלות הדוד והעבודה. יחד עם זאת, המציאות היא שישנם לא מעט טכנאים שאינם אמינים, כך שאפילו קשה לקרוא להם אנשי מקצוע. על כן, ליתר ביטחון, כדאי לדרוש במחיר ההתקנה כבר במעמד שיחת ההיכרות שלכם, כך שלא יהיה מקום להפתעות בלתי צפויות ובעיקר לאי נעימות.

 

5.נהנים ממים חמים ומתעודת אחריות

מתקין דוד חשמל יעניק לכם בסיום ההתקנה גם תעודת אחריות לדוד שלם. תעודת אחריות מלאה היא תעודה הכוללת את דוד לכשעצמו, תוך שיש לכם אחריות גם למרכיביו השונים כמו הפלאנג', התרמוססט וגוף החימום. כל שנותר לכם הוא ליהנות מהמים החמים!

מחפשים מחירים טובים וזולים? מלאו את פרטיכם ע"מ שנוכל לחזור אליכם בהקדם: