תיקון ומכירת דודי שמש | דודי חשמל ומערכות סולאריות  050-769-0843 ‎
Facebook

היתרונות הגדולים של דודי השמש

ארץ ישראל התברכה בימים חמים ושמש ברוב ימי השנה וניצול חכם של השמש בחימום מים חוסך לכם את חימום המים בעזרת חברת החשמל. זה אולי היתרון הגדול ביותר שיש לדודי השמש כיום. 

למה כדאי שיהיה לנו דוד שמש?

יתרון נוסף לדודי השמש הוא שבעונת הקיץ ואפילו בחודש האחרון של האביב יהיה לכם מים חמים לאורך כל שעות היום מבלי שתצטרכו לחשוב האם לחכות שיתחממו המים למקלחת. כמו כן, מבחינת תחזוקה, אין הרבה תחזוקה של הקופסא הגדולה הזו שיושבת בגג שלנו, לרוב מדובר בבלאי סביר שאותו ניתן לבדוק אחת לשנה.

מהו דוד שמש בעצם? ומהו דוד חשמלי?

דוד שמש הוא למעשה מיכל מים בגדלים שונים, לרוב הבחירה תהיה בין גדול לקטן. דוד השמש עובד על אנרגיה סולארית לצורך חימום מים במדינה שלנו. דודי השמש הנפוצים כיום בישראל הם למעשה פיתוח ישראלי. לדוד השמש מיכל מים ואזור של קולטני שמש. בנוסף לשני אלו, קיים גם גוף חימום חשמלי אשר תפקידו לחמם את המים בימים קרים או גשומים בעונת החורף בעיקר. במדינה כמו שלנו, למעשה השימוש בדוד החשמלי הוא לרוב בזמנים האלו וזה מסתכם בערך בחמישה חודשים במשך השנה, כך שלמעשה שבעה חודשים מהשנה אתם חוסכים בחשמל בעת חימום דוד השמש. יש אנשים אשר קונים דוד שמש חשמלי בלבד, מה שאומר שבכל מקלחת הם צריכים קודם לחמם את המים ותשלום החשמל בעבור זה הוא במשך כל השנה. לכן דודי שמש הם למעשה חסכוניים מאוד ומומלצים בכל בית בישראל כיום.

מהו דוד שמש איכותי?

על מנת שתרכשו דוד שמש טוב אשר מתאים לצרכים שלכם, עליכם קודם להבין כי הגודל של דוד השמש למעשה משקף את כמות האנשים שישתמשו במים. משפחה בת חמש נפשות זקוקה לדוד גדול יותר ממשפחה של שתי נפשות. כמו כן, חשוב לדעת את הרגלי הצריכה שלכם, כלומר כמה פעמים ביום אתם מתקלחים. בחודשי הקיץ יש אנשים שמתקלחים גם פעמיים ושלוש ביום ויש לקחת זאת בחשבון. הדבר האחרון שכדאי לבדוק כאשר רוכשים דוד שמש זה איכות הקולטים. ככל שיהיו איכותיים יותר, הם יחממו יותר טוב את המים.

מחפשים מחירים טובים וזולים? מלאו את פרטיכם ע"מ שנוכל לחזור אליכם בהקדם: