תיקון ומכירת דודי שמש | דודי חשמל ומערכות סולאריות  050-769-0843 ‎
Facebook

התקנת דוד שמש

התקנת דוד שמש? מי לא חולם על מקלחת נעימה בסוף היום? ברוכים הבאים אל חברת "אנרגיה פלוס" – חברה המתמחה במתן שירות מקצועי, איכותי ואמין בכל הקשור לדודי השמש. אם אתם מעוניינים בשירות התקנת דוד שמש, דעו כי הגעתם אל המקום הנכון. אז אולי דוד השמש מעניק לכם מים חמים, אך כעת תתפלאו לגלות כי עם התקנתו אתם מקבלים הרבה יותר. דודי השמש המותקנים דרכנו עומדים בתו התקן הישראלי המחמיר וכולם ללא יוצא מן הכלל מגיעים עם ציפוי אמייל על פי הנדרש בחוק.

 

בהתקנת דוד שמש אתם חוסכים בהוצאות החשמל שלכם

מה אם היו אומרים לכם שאתם יכולים ליהנות בחודשי הקיץ ממקלחת חמה ונעימה בבוקר ובערב מבלי לשלם שקל על חימום המים? התקנת דוד שמש דרך אתר "אנרגיה פלוס" מבטיחה לכם התקנה בטוחה, מקצועית ואמינה! הטכנולוגיה לא מפסיקה לחדש ולרגש, וכך בכל פעם עולים מוצרי חשמל חדשים המשרתים אתכם והופכים את צריכת החשמל שלכם לגבוהה מאד.

איכות החיים אולי משתפרת הודות למוצרי חשמל נפלאים, אך גם חשבון החשמל תופח. עם דוד שמש שיותקן בדירה שלכם, אתם יכולים לחסוך לא מעט כסף! בחודשי הקיץ לא תצטרכו להדליק את הדוד שלכם גם לא לדקה, שכן הוא דוד שמש.

 

דוד השמש הופך אתכם לאנשים ירוקים יותר

לא אחת מנסים להעלות את המודעות למצב בו נמצא כדור הארץ. השינוי הגדול מגיע בעת שכל אחד עושה צעד קטן למען הכדור וכעת גם לכם יש הזדמנות לעשות משהו לטובת הבית של כולם. התקנת דוד השמש מאפשרת לכם לשמור על איכות הסביבה, זאת מאחר ודוד השמש מנצל את האנרגיה הזמינה לו, בעיקר במדינה כמו ישראל בה השמש נוכחת ימים רבים בשנה. השימוש באנרגיה מהשמש מביא לכך שלא נוצר באוויר זיהום. ההמלצה? השתמשו בדוד השמש שלכם כל עוד ניתן. שימו לב כי גם בימים חורפיים ניתן להשמיש את דוד השמש – במידה והיא נוכחת והדוד קולט אותה.

 

אז מה יוצא לכם מהתקנת דוד השמש? מצד אחד אתם חוסכים כסף רב, בעיקר בחודשי הקיץ שכן אין לכם כל צורך או סיבה להדליק את הדוד, ומצד שני אתם נרתמים אל המאמץ האקולוגי ותורמים רבות לכדור הארץ. לא מוותרים על מים חמים – אלא זוכים בהם בצורה מושכלת יותר וזולה יתר!

 

 היתרונות של התקנת דוד שמש

דודי שמש מציעים יתרונות רבים, מה שהופך אותם לבחירה מצוינת עבור בעלי בתים מודעים לסביבה.
 

 • 1. יתרונות סביבתיים:
  על ידי התקנת דוד שמש, אתה מפחית משמעותית את טביעת הרגל הפחמנית שלך. אנרגיה סולארית היא מקור אנרגיה נקי ומתחדש, כלומר השימוש בה לחימום מים עוזר להפחית את פליטת גזי החממה והתלות בדלקים מאובנים. על ידי בחירה בסולארי, אתה תורם לסביבה בריאה יותר ועתיד בר קיימא.

   
 • 2. חיסכון בעלויות:
  אחד היתרונות העיקריים של דוד שמש הוא הפוטנציאל לחיסכון משמעותי בעלויות בחשבון האנרגיה שלך. בעוד שעלות ההתקנה הראשונית עשויה להיות גבוהה יותר מאשר מחממי מים מסורתיים, החיסכון לטווח ארוך יכול להיות משמעותי. אנרגיה סולארית היא בחינם, כך לאחר התקנת המערכת, תוכלו ליהנות בעלויות אנרגיה מופחתות במשך עשרות שנים. בנוסף, ממשלות רבות מציעות תמריצים ונקודות מס עבור התקנות דודי שמש, מה שמפחית עוד יותר את הנטל הכספי.

   
 • 3. עצמאות אנרגטית:
  עם דוד שמש, אתה הופך פחות לסמוך על הרשת לצרכי המים החמים שלך. עצמאות אנרגטית זו מספקת שקט נפשי, במיוחד בזמן הפסקות חשמל או תנודות במחירי האנרגיה. דודי שמש יכולים לאגור אנרגיה עודפת הנוצרת במהלך היום, מה שמבטיח אספקה רציפה של מים חמים גם בימים מעוננים או בלילה.

 

הרכיבים החיוניים להתקנה

בעת התקנת דוד שמש, ישנם מספר מרכיבים חיוניים שתצטרכו בכדי להבטיח התקנה מוצלחת. רכיבים אלה כוללים:
 

 • 1. קולטי שמש:
  אלו הם מרכיבי המפתח הלוכדים את אור השמש וממירים אותו לאנרגיית חום. ישנם שני סוגים עיקריים של קולטי שמש:
  קולטי פלטות שטוחות וקולטי שפופרות מפונות. אספנים שטוחים נמצאים בשימוש נפוץ יותר והם מורכבים מקופסה שטוחה ומבודדת עם כיסוי זכוכית או פלסטיק וצינורות נחושת. לעומת זאת, קולטי צינורות מפונים מורכבים משורות של צינורות זכוכית עם ואקום בפנים כדי לשפר את שימור החום.

   
 • 2. מיכל אגירה:
  מיכל האגירה הוא המקום בו מאוחסנים המים המחוממים לשימוש מאוחר יותר. זה בדרך כלל מבודד היטב כדי למזער אובדן חום. גודל מיכל האחסון יהיה תלוי בדרישת המים החמים של משק הבית שלך. חשוב לבחור גודל מיכל שיכול להתאים לצרכים שלך כדי להבטיח אספקה נאותה של מים חמים.

   
 • 3. נוזל העברת חום:
  נוזל העברת החום אחראי לשאת את החום שנאסף על ידי קולטי השמש אל מיכל האגירה. הנוזל הנפוץ ביותר הוא תערובת של מים וחומר נגד קפיאה, המונעת הקפאה במזג אוויר קר. חיוני לבחור נוזל להעברת חום התואם למערכת דוד השמש שלך ויכול לעמוד בשינויי הטמפרטורה.

 

איך להתקין? - מדריך שלב אחר שלב להתקנה

התקנת דוד שמש יכולה להיות תהליך מורכב, אך עם הדרכה נכונה ניתן לעשות זאת בהצלחה. להלן מדריך שלב אחר שלב שיעזור לך בהתקנה:
 

 • 1. הערכת אתר:
  התחילו בהערכת המיקום בו אתם מתכננים להתקין את קולטי השמש. בחר אזור עם חשיפה מקסימלית לאור השמש לאורך היום, בדרך כלל פונה דרומה. ודא שאין מכשולי הצללה כגון עצים או מבנים שעלולים לחסום את אור השמש. בנוסף, בדוק את התקינות המבנית של הגג או כל משטח אחר שבו יורכבו הקולטים.

   
 • 2. הרכבת הקולטים:
  לאחר שקבעתם את המיקום האידיאלי, הרכיבו את הקולטים הסולאריים בצורה מאובטחת. עקוב אחר הוראות היצרן כדי להבטיח התקנה נכונה. חשוב לוודא שהקולטים מכוונים בצורה נכונה כדי למקסם את ספיגת האנרגיה הסולארית. הזווית המומלצת בדרך כלל שווה לקו הרוחב של מיקומך אך יכולה להשתנות בהתאם לגורמים אזוריים.

   
 • 3. חיבור הרכיבים:
  לאחר הרכבת הקולטים מחברים את הצינורות מהקולטים למיכל האגירה. זה יאפשר לנוזל העברת החום להסתובב ולהעביר את החום למיכל האגירה. חיוני לוודא שהחיבורים אטומים ואטומים כהלכה כדי למנוע דליפות כלשהן.

   
 • 4. התקנת מיכל האגירה:
  מקם את מיכל האגירה במקום נוח, רצוי קרוב לנקודת השימוש במים חמים. חבר את המיכל למערכת האינסטלציה של הבית שלך, תוך הקפדה על חיבורים ובידוד נאותים למניעת איבוד חום.

   
 • 5. בדיקה והפעלה:
  לאחר התקנת כל הרכיבים, חשוב לבדוק את התפקוד התקין של המערכת. בדוק אם יש דליפות, ודא שהמשאבה מזרימה את נוזל העברת החום בצורה נכונה, וודא שהבקר מווסת את המערכת כמתוכנן. מומלץ להזמין טכנאי מקצועי לבצע בדיקות אלו על מנת להבטיח בטיחות ויעילות.

 

פתרון תקלות ותחזוקה - מה אם משהו משתבש?

תחזוקת דוד שמש חיונית על מנת להבטיח את ביצועיו האופטימליים ואריכות ימים. עם זאת, במקרה שמשהו משתבש, חשוב לפתור את הבעיה בהקדם. להלן מספר בעיות נפוצות שאתה עשוי להיתקל בהן והשלבים לטיפול בהן:
 

 • 1. אין מספיק מים חמים:
  אם אתה מבחין בירידה בכמות המים החמים שמפיק דוד השמש שלך, יכולות להיות כמה סיבות אפשריות. ראשית, בדוק אם קולטי השמש נקיים וללא פסולת או לכלוך שעלולים לחסום את אור השמש. שנית, ודא שהמשאבה ומערכת המחזור פועלים כהלכה. אם הבעיה נמשכת, מומלץ לפנות לטכנאי מקצועי שיבדוק את המערכת לאיתור תקלות אפשריות.

   
 • 2. נזילות:
  נזילות יכולות להתרחש בחלקים שונים של מערכת דוד השמש, כמו קולט, צינורות או מיכל אגירה. אם הבחנתם בנזילת מים כלשהי, חשוב לטפל בה באופן מיידי כדי למנוע נזק נוסף. בדוק את החיבורים והאטמים לאיתור סימני בלאי או נזק. הדק את כל החיבורים הרופפים והחלף כל אטמים או רכיבים פגומים לפי הצורך. במידה והדליפה נמשכת, מומלץ לפנות לסיוע מקצועי על מנת לזהות ולפתור את הבעיה בצורה יעילה.

  תחזוקה שוטפת היא גם חיונית בהבטחת הביצועים לטווח ארוך של דוד השמש שלך. זה כולל ניקוי מעת לעת של קולטי השמש כדי להסיר לכלוך או פסולת שעלולים להצטבר ולעכב את ספיגת אור השמש. בדוק את המערכת לאיתור סימני בלאי או נזק והחלף רכיבים פגומים. בנוסף, חשוב לעקוב אחר ביצועי המערכת באופן קבוע, כגון בדיקת קריאות הטמפרטורה והלחץ, כדי לזהות בעיות פוטנציאליות בשלב מוקדם.

חברת "אנרגיה פלוס" זמינה לכם בזמינות גבוהה – 24/6!

הזמינות שלנו מיידית, כך שבכל עת שתחליטו שאתם רוצים להתקין את דוד השמש שלכם, אנחנו נגיע להתקין אותו. המתקינים שלנו הינם מתקינים מוסמכים לביצוע עבודה זו, כך שמדובר על התקנה בטוחה ומבוקרת שתבטיח כי בקרוב מאד תיהנו ממים חמים.

לאחר ההתקנה נוודא כי הדוד הותקן כשורה והמים החמים זמינים לכם בדירתכם. 

יש לכם שאלות נוספות?
מלאו את פרטיכם ואנו כבר מחייגים!
מאמרים אנרגיה פלוס
עושים לכם סדר אילו השירותים שתקבלו מחברת דודי שמש מקצועית

עושים לכם סדר אילו השירותים שתקבלו מחברת דודי שמש מקצועית

מדליקים את הדוד במשך שעות ועדיין אין מספיק מים חמים? לא מצליחים לדאוג למים חמים לכל בני המשפחה במיוחד בימים הקרים? מרגישים שהוצאות החשמל שלכם מופרז...
חולמים על מים חמים? הגיע הזמן להחליף את דוד השמש שלכם

חולמים על מים חמים? הגיע הזמן להחליף את דוד השמש שלכם

אתם מגיעים הביתה אחרי יום עבודה ארוך שגם היה ממש במקרה יום שמשי וחם. אתם שמחים שלא צריך להדליק את הדוד ולחכות שיגיעו המים החמים ונכנסים למקלחת. ברג...
פתרונות איכותיים לחימום מים

פתרונות איכותיים לחימום מים

ישנם מגוון דרכים איכותיות לחימום מים כאשר הנפוצות ביותר הן שימוש בדוד חשמל או דוד שמש. לפניכם, מגוון פתרונות איכותיים ומומלצים לחימום מים בבית או ב...
מחפשים מחירים טובים וזולים? מלאו את פרטיכם ע"מ שנוכל לחזור אליכם בהקדם: